Spływ - Gorc 0:2

Spływ Sromowce – Gorc Ochotnica 0:2!
Udany początek sezonu w wykonaniu podopiecznych Łukasza Zwolińskiego. Przebieg spotkania był jednostronny. Gorc prowadził grę a gospodarze od czasu do czasu kontratakowali. O ile w pierwszej połowie przynajmniej w 2 przypadkach wypad Spływu z własnej połowy mógł się udać to w drugiej odsłonie piłkarze ze Sromowiec ograniczali się do obrony. Otwarcie meczu było znakomite bo już w 3 minucie pada bramka na 0:1 po celnym trefieniu z 20 metrów Pawła Rusnak. Na kolejną bramkę czekaliśmy niestety kilkadziesiąt minut. Dopiero w końcówce meczu w 85 m. Jasiek Brzeźny udanie dziubnął piłkę z ok. 17 metrów w lewy róg bramki Spływu. Trzeba przyznać, że do tego momentu bramkarz gospodarzy spisywał się bez zarzutu i bronił wszystko lub piłka jak zaczarowana obijała poprzeczkę, raz otarła się o słupek. Choć gra Gorca momentami wyglądała bardzo dobrze to trzeba wypomnieć niezliczone sytuacje, które niestety nie znalazły drogi do bramki. Spokojnie można było ten mecz wygrać dwucyfrową różnicą. Jak podaje trener – na plus należy zaliczyć cyt.: „zero z tyłu” i oczywiście debiut w drużynie seniorskiej młodego juniora Seby Tarchała. Oby tak dalej. Za tydzień inaugurujemy sezon przed własną publicznością. Z niecierpliwością czekamy na kolejnego rywala - Spisz Krempachy!
Zagrali: Hubert Dłubacz, Artur Giemzik, Łukasz Brusiński, Dominik Brzeźny, Sebastian Tarchała (zm. 70 Krzysztof Topolski) , Dariusz Tokarczyk, Paweł Rusnak, Krzysztof Zając, Krystian Piszczek (zm. 52 Wojciech Zasadni), Jakub Piszczek (zm. 85 Jakub Piszczek), Jan Brzeźny.