Akademia kończy sezon 2018/2019!

W dniu 26.06.2019 r. od godziny 18.00 na orliku przy Szkole Jana Pawła II w Ochotnicy Dolnej odbyło się uroczyste zakończenie II roku działalności Akademii Piłkarskiej Gorc Ochotnica. Impreza została zorganizowana przy współudziale Urzędu Gminy - Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pod hasłem „Nie zmarnuj swojego życia”!
Imprezę dedykowaną przede wszystkim młodym adeptom futbolu i ich rodzicom otwarł Wójt Gminy Ochotnica p. Tadeusz Królczyk, żartobliwie życząc udanej pogody.

Pod czujnym okiem trenerów swoje umiejętności w sezonie 2018/2019 rozwijali chłopcy z roczników:
-2010/2011, 2008/2009 – szkoleniowiec Mateusz Polak,
-2006/2007 – szkoleniowiec Rafał Gabryś.

W czasie imprezy każda z grup zaprezentowała się obecnym rodzicom w czasie gierki 2x10 minut. W przerwie między meczami chłopcy rywalizowali o króla strzelców rzutów karnych. Organizatorzy nie zapomnieli o chłodnych napojach i pizzy serwowanej tuż przy elewacji szkoły, gdzie w cieniu można było schronić się przed upałem. Atmosferę podgrzewała różnorodna muzyka – ta starsza i ta najnowsza. Spiker zaprezentował biorących udział w evencie zawodników.
Na koniec wręczono młodym piłkarzom medale oraz piłkarskie markowe plecki na sprzęt opatrzone w logo Gminy i klubu, które ufundowała Gmina Ochotnica Dolna.Zwycięzcy rzutów karny otrzymali w nagrodę piłki. Oficjalna część zakończyła się smutnym ale doniosłym akcentem. Pożegnaliśmy trenera Rafała Gabryś, który z racji nawału innych obowiązków kończy pracę w Akademii Gorc. W ramach podziękowania za wkład w organizację i rozwój klubu oraz Akademii „PAN” Rafał otrzymał Puchar oraz małe co nieco. Liczymy na wsparcie i dalszą współpracę w przyszłości.
Teraz przerwa wakacyjna. Spotykamy się w pełnym składzie we wrześniu.
A o to i nasi bohaterowieI
-rocznik 2010/2011 - Jan Chrobak, Jacek Dusza, Szymon Dynia, Ignacy Kleban, Michał Kołaciak, Jakub Kołaciak, Paweł Urbaniak, Mikołaj Pierzga, Bartłomiej Urbaniak, Tomasz Puchomirski, Dawid Syjud, Piotr Michalak,
-rocznik 2008/2009 - Alan Błachut, Sebastian Borzęcki, Adam Chrobak, Adrian Chrobak, Norbert Chrobak, Adam Chlipała, Sebastian Chryczyk, Sebastian Gabryś, Adam Gabryś, Jakub Jagieła, Mariusz Jagieła, Dawid Konopka, Jakub Krzyśko (oś Zachry), Jakub Krzyśko (oś. Skrodne), Michał Kurek, Mateusz Nowogórski, Marek Mikołajczyk, Jan Pietrzak, Antek Słaby, Antek Tarchała, Patryk Tarchała, Artur Zasadni, Szczepan Franasowicz,
-rocznik 2006/2007 - Adrian Gołdyn, Michał Gołdyn, Jakub Gołdyn, Adam Gabryś, Mateusz Konopka, Kamil Urbaniak, Kamil Tarchała, Mariusz Mikołajczyk, Jakub Syjud, Łukasz Konopka, Dawid Królczyk, Konrad Jagieła, Maksymilian Faltyn, Krzysztof Michałczak, Kamil Janik, Dawid Nogawka.