Wsparcie Klubu

Klub Sportowy LZS KS ,, Gorc Ochotnica '' powstał w 1999 roku z inicjatywy grupy miejscowej młodzieży.Inicjatywą tejże grupy było również wybudowanie pełnowymiarowego boiska do piłki nożnej, co udało się zrealizować w ciągu kolejnego roku przy wydanej pomocy ze strony miejscowego Sołtysa i Urzędu Gminy Ochotnica Dolna. Budowa obiektu była prowadzona w większości systemem gospodarczym i tak zwanym ,, czynie społecznym '' przy dużym udziale miejscowej młodzieży - członków klubu sportowego. Treningi z młodzieżą i pierwsze rozgrywki odbywały się od 2000 roku - na boiskach w sąsiednich miejscowościach w Łącku i Tylmanowej. Od jesieni 2001 roku zawodnicy mogli korzystać ze swojego nowopowstałego obiektu w Ochotnicy Dolnej. Klub działa w formie prawnej Stowarzyszenia. Pierwszym Prezesem Zarządu Klubu był Bogdan Chlipała, następne rządy objął Józef Olchawa, później Andrzej Sikora do 2013. A od 23 marca 2013 prezesem jest Krzysztof Ligęza. Najważniejszą sekcją w klubie jest sekcja piłki nożnej. W tej dyscyplinie klub reprezentują drużyny piłkarskie zgłoszonych do rozgrywek organizowanych przez Podhalański Podokręg Piłki Nożnej w Nowym Targu ( drużyna Seniorów i Juniorów młodszych ). Ponadto w klubie trenuje drużyna piłkarska trampkarzy, działają również sekcje piłki siatkowej, tenisa stołowego oraz kolarstwa szosowego. Klub skupia około 90 członków ( w tym około 70 członków czynnie trenujących ), głownie młodzieży, której celem jest szkolenie i wszechstronny rozwój jest głównym działaniem klubu.

Obecnie drużyna znajduje się w Podhalańskiej B Klasie Wschód.

Jak nam wiadomo każda działalność wiąże się z potrzebami finansowymi. Jesteśmy świadomi jednak, że bez pomocy ludzi dobrej woli cele Klubu będą trudne do zrealizowania z uwagi na brak odpowiedniego zaplecza finansowego. Zwracamy się z uprzejmą prośbą przede wszystkim do firm, przedsiębiorstw jak i osób prywatnych o wsparcie naszej działalności w postaci środków pieniężnych.

W zamian za wsparcie oferujemy:

* logo firmy oraz promocję na stronie internetowej klubu

* logo firmy na plakatach przedmeczowych oraz banerach

* logo firmy na koszulkach zawodników (przy pomocy w ich zakupie)

Wierzymy, że sponsoring z Państwa strony będzie służyć przede wszystkim promocji wizerunku Państwa Przedsiębiorstwa, a jego efekty będą trwałe i głębokie, natomiast Nam pomoże zrealizować zamierzone cele oraz rozwiać pasje sportowe wśród młodzieży.

Ze sportowym podziękowaniem - zarząd klubu.

Klub Sportowy ,, KS Gorc Ochotnica ''

www.ksgorc-ochotnica.futbolowo.pl

Os. Dłubacze 173B, 34-452 Ochotnica Dolna

NIP 735-24-62-513 REGON 492727809

Tel. ( 18 ) 262-46-23

Wystarczy iż wpłacisz na konto GORCA dowolną kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Za wszelkie dokonane wpłaty Zarząd Klubu
oraz zawodnicy składają serdeczne podziękowania.

Konto: BS w Krościenku n/D

Nr42 8817 0000 2001 0020 0413 0001