Luboń Skomielana Biała – Gorc Ochotnica 0:0

W pierwszej połowie obserwowaliśmy piłkę podwórkową – obie ekipy zaprezentowały mizerny poziom, choć gospodarze lepiej radzili sobie na boisku. To z pewnością dlatego, że obiekt choć dla oka ładny to zbyt krótki i wąski żeby wszystkie tryby w naszej drużynie zaskoczyły. W 45 minutach mieliśmy po setce z każdej ze stron i mnóstwo fauli gospodarzy, który nie zostały ocenione kolorowo. Z początkiem drugiej połowy uzyskaliśmy przewagę, która od 65-70 przeszła w miażdżącą ofensywę. Gospodarze, co raz wybijali futbolówkę długimi „lagami” do przodu. Niestety indolencja strzelecka i doskonała forma bramkarza gospodarzy spowodowała, że piła ani razu nie znalazła się w sieci. Golkiper Lubonia fenomenalnie wybronił setkę Hasiora i potem Ziemianka. W doliczonym czasie gry Krzysiek Zając feralnie przestrzelił z parunastu metrów. Szkoda pełnej puli bo rywal pomimo „małego” boiska bo do ugryzienia. No ale skończyło się tylko na 1 punkcie!

Zagrali; Chrobak Wiktor, Giemzik Artur, Sokołowski Piotr, Brusiński Łukasz, Brzeźny Dominik, Ziemianek Rafał, Piszczek Krystian, Piszczek Jakub, Zając Krzysztof, Brzeźny Jan, Hasior Krystian. Na rezerwie – Hubert Dłubacz

Sędziowali: Bogusław Babicz, Paweł Koźlak, Stanisław Mitoraj.