AKADEMIA GORC zwycięzcą turnieju w kat. U 10!

13 Października w sobotę rano Akademia Piłkarska Gorc Ochotnica udała się na pierwszy turniej po wakacyjnym odpoczynku. Miesiąc po wznowieniu treningów podopieczni trenera Mateusza Polaka wzięli udział w Turnieju Piłkarskim, który odbył się w Łącku. W rozgrywkach wystartowało aż 40 drużyn w pięciu kategoriach wiekowych. Uczestnicy turnieju mieli od 4 do 11 Lat. Akademia wystartowała w zmaganiach w dwóch kategoriach wiekowych chłopców 2008 i 2009. Jako pierwsi na murawie zameldowali się piłkarze kategorii U 10, którzy w inauguracyjnym meczu pokonali 2-1 drużynę URAN ŁUKOWICA. Kolejnym przeciwnikiem tabeli rozgrywkowej okazała się bardzo utytułowana drużyna ,, KORONA BESKIDU” – po zaciętym boju i walce o każdy centymetr boiska wywalczyliśmy remis 2-2!. Piłkarze AKADEMII GORC OCHOTNICA nie zamierzali osiadać na laurach i w kolejnym bardzo emocjonującym meczu zremisowali z drużyną GOL ŁĄCKO II - 0-0! Ten mecz obfitował w wiele składnych akcji, zawodnicy obydwu drużyn kilkukrotnie obijali słupki i poprzeczki . Po meczu piłkarze i trener mogli cieszyć się z wywalczenia pierwszego miejsca w grupie. Z 5 punktami na koncie chłopcy zameldowali się w grupie mistrzowskiej turnieju!!!

Po losowaniu w finale grupy mistrzowskiej kolejny raz trafiamy na gospodarzy, zwycięzca grupy B, pierwsza drużyna - GOL ŁĄCKO . Po rozmowie motywacyjnej wybiegamy na murawę i po zaciętym meczu pewnie pokonujemy przeciwników 3-1. Po tym meczu zapewniamy sobie zwycięstwo w kategorii U10!!! W ostatnim meczu, po zaciętej rywalizacji ponieśliśmy jedyną porażkę w turnieju, ulegając drużynie PAS SZCZAWNICA 1-0 . Po końcowym gwizdku przyszedł czas na odpoczynek i zasłużone świętowanie. Najlepszym zawodnikiem drużyny został Dawid Konopka, zaś królem strzelców turnieju Norbert Chrobak. Wielkie brawa!

Zagrali: Antek Tarchała, Dawid Konopka, Sebastian Gabryś, Adam Chlipała, Arek Konopka, Norbert Chrobak, Sebastian Chryczyk, Szczepan Franasowicz, Marek Mikołajczyk.