AKADEMIA GORC OCHOTNICA w kategorii U 9 na szóstkę

Zawodnicy AKADEMII PIŁKARSKIEJ GORC OCHOTNICA -w kategorii U9 w pierwszym meczu łąckiego turnieju pokonali rówieśników z Limanowej 3-0 . Po kilkunastominutowej przerwie chłopcy wybiegli na murawę i odnieśli kolejne zwycięstwo z drużyną z Jazowska 3-1. Nasi zawodnicy z 6 punktami na koncie do tego momentu byli liderem bardzo wyrównanej grupy , w kolejnym meczu padł remis 1-1 z drużyną POPRAD RYTRO. Ostatni mecz w grupie A okazał się bardzo pechowy dla naszych podopiecznych, gdyż po zaciętym boju i wyrównanym meczu przegraliśmy 2-1. Mecz trzymał napięciu do ostatniej minuty, po 15 minutach na zegarze widnieje wynik 1-1 dający upragniony awans do finału. Niestety w ostatniej akcji meczu po stałym fragmencie tracimy bramkę i przegrywamy 2-1. Z siedmioma punktami na koncie zajmujemy 3 miejsce w grupie i ostatecznie walczymy o lokatę 5-6 . W meczu na zakończenie turnieju remisujemy z przeciwnikami z Łącka 0-0 i w serii rzutów karnych ulegamy 3-2 zajmując ostatecznie 6 lokatę. Najlepszym zawodnikiem okrzyknięto Adriana Chrobak! Wielkie brawa!

Zagrali: Adam Gabryś, Adrian Chrobak, Jakub Jagieła, Sebastian Borzęcki, Alan Błachut, Mariusz Jagieła, Artur Zasadni, Michał Kurek.

Od poniedziałku piłkarze wracają do treningów. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy !!!