Gorc - Łęgi

Gorc - Łęgi

Gorc – Łęgi 4:0!
W słoneczny podwieczór nie byliśmy gościnni dla rywali. Losy meczu rozstrzygnęły się w drugiej połówce bo w pierwszej padł wynik 0:0! Przegraliśmy losowanie stron i znów troszkę pod górkę - pod słońce przyszło nam atakować bramkę przeciwników. Niby optyczna przewaga była po naszej stronie ale z niej nic nie wynikało. Znaczącej setki nie mieliśmy, szkoda bo przeważającą część pierwszych 45 minut spędziliśmy na połowie rywala. Łęgi odgryzały się wypadami, zazwyczaj po naszych niepotrzebnych stratach i to oni stwarzali zagrożenie, a w 42 minucie piłka bita po rzucie rożnym minimalnie przeleciała nad poprzeczką Chrobak. Drugie połowy mamy na szczęście nad wyraz mocne – goście nie mieli nic do powiedzenia. Wynik otworzyliśmy szybo – w 48 minucie Krzysiu Zając przed polem karnym zrobił fenomenalne podanie do wchodzącego Kuby Piszczka, który po ziemi na spokoju strzelił na 1:0. W 57 minucie sędzia podyktował rzut wolny tuż przed szesnastką. Próby podjął się Kuba Piszczek który obok muru po rękach bramkarza wpakował piłkę w lewy róg bramki Łęgów. W 77 minucie po raz kolejny wykonujemy stały fragment gry – nieco dalej bo z okolic 20-22 metra. Do piłki podszedł Kuba Kędzierski, który mocnym nieprzyjemnym strzałem (piłka odbija się przed golkiperem) wbija futbolówkę obok lewego słupka gości. Zaraz potem w 78 minucie Topolski światnie obsłużył Jaśka Brzeźnego który będąc przed polem karnym sprytnie dziubnął piłkę lobem ponad bramkarzem, który na 11 metrze czyhał na nasz błąd. Gorc rządził na boisku! Duża w tym zasługa trenera, który nie szczędził słów i gardła aby jego intencje dotarły do uszów zawodników. Cieszy frekwencja bo zmienników nie odstających od reszty mieliśmy całą ławkę! Gratulujemy chłopakom postawy i życzymy sobie więcej!

Bramki: 2 x Kuba Piszczek, 1 x Kuba Kędzierski, 1x Jan Brzeźny.
Trener: Łukasz Zwoliński!
Zagrali: Wiktor Chrobak (BR), Rafał Ziemianek (kapitan), Łukasz Brusiński, Piotr Sokołowski, Artur Giemzik, Krzysztof Zając, Kuba Kędzierski (zm. 80 m. Maciej Wybraniec), Krystian Piszczek (zm. 46 m. Jan Brzeźny), Jakub Piszczek, Piotr Wójciak (zm. 70 m. Krzysztof Topolski), Piotr Grzywnowicz (zm. 65 m. Adrian Derkacz).