„Z Zyndramem na remis 2:2!

Kolejny sparing za drużyną Gorca. Dzisiaj popołudniu po raz kolejny sparowaliśmy na boisku w Tylmanowej z wymagającą drużyną Zyndrama Łącko reprezentującą sądecką „A” klasę. Od początku spotkania zarysowała się przewaga rywali, którzy założyli mocny pressing i byli lepsi. Po zmarnowanej z kilku metrów setce (brawo dla naszego bramkarza Wójcika) goście chwilę potem dopięli swego w 16 minucie, kiedy wykorzystali świetnie bity rzut rożny. Po 25 minutach gra się wyrównała i coraz częściej nasi zawodnicy dochodzili do głosu. Były strzały i rzuty wolne. Szkoda zmarnowanej setki Jaśka Brzeźnego z 30 minuty. Do przerwy kolejne bramki jednak nie padły. Po zmianie połów znów do ataku ruszyli chłopaki z Łącka, którzy udokumentowali dobry okres gry bramką 62 minucie po kontrze prawą stroną boiska i strzałem w lewy róg bramki Wójcika. Po 70 minucie goście z Łącka jakby opadli z sił, w każdym razie nie forsowali już tempa. Natomiast nasi zawodnicy złapali wiatr w żagle. W 77 minucie po wrzutce w pole karne Zyndrama piłkę dopada Wojtek Zasadni, który po lekkim zamieszaniu ostatecznie wbija piłkę do bramki Zyndrama. W tym okresie niewątpliwie przeważał Gorc. Za ambitną grę do końca los nagrodził Gorczan tuż przed kończącym spotkanie gwizdkiem. Polak przerzuca ciężar gry z prawej na lewą stronę, precyzyjnie dogrywając futbolówkę pod nogę Zasadniego, który wpada w pole karne i pakuje piłkę mocnym strzałem pod poprzeczkę w lewy róg golkipera rywali. Remis zasłużony, choć rywale pokazali kawałek dobrego futbolu. My natomiast nie odstawiliśmy nogi i dzięki ambitnej grze nie przegraliśmy tego sparingu.

W meczu zagrali: Piotr Wójciak (bramkarz), Jakub Kędzierski, Dawid Polak, Jasiek Brzeźny, Piotr Sokołowski, Łukasz Brusiński, Jerzy Mikołajczyk, Rafał Gabryś, Jacek Gabryś, Mateusz Polak, Krzysztof Mirek (trener), Krystian Hasior, Krzysztof Zając, Krzysztof Topolski, Wojciech Zasadni, Paweł Rusnak, Jakub Piszczek, Piotr Grzywnowicz.
Bramki - Wojciech Zasadni x 2