Stadion

Stadion sportowy w Ochotnicy Dolnej powstał w latach 1999-2001 i z roku na rok jest modernizowany i rozbudowywany.

Na początku budowa obiektu prowadzona była systemem gospodarczym i tak zwanym ,, czynem społecznym'' przy dużym udziale miejscowej młodzieży - członków klubu sportowego. Finansowanie zapewniała Gmina Ochotnica Dolna oraz lokalni sympatycy piłki nożnej - firmy i osoby prywatne.

Od jesieni 2001 roku zawodnicy mogli już korzystać ze swojego nowopowstałego obiektu w Ochotnicy Dolnej.

W 2009 roku przystąpiono do modernizacji boiska sportowo dzięki dofinansowaniu, jakie Gmina Ochotnica Dolna uzyskała z programu ,,Orlik PLUS''. W ramach przeprowadzonej modernizacji wykonano ogrodzenie boiska, zamontowano trybuny dla widzów (142 miejsca siedzące ), utwardzono kostkę brukową teren parkingu przy obiekcie i wyremontowano trawiastą nawierzchnię boiska.

W 2011 roku udało wyremontować się gruntownie pomieszczenia szatni dla zawodników mieszczące się w piwnicach Wiejskiego Ośrodka Kultury w Ochotnicy Dolnej - również dzięki środkom pozyskanym przez Urząd Gminy w Ochotnicy Dolnej.

W 2012 roku wnioskodawca realizował projekt z zakresu sprzyjania  rozwojowi sportu dofinansowany z dotacji udzielonej przez Gminę Ochotnica Dolna.

Wymiary boiska 98 x 60

142 miejsca siedzące