Gorc – Krokus 4:3 (2:2)
Kolejna odsłona przygotowań Gorca do rundy wiosennej po myśli naszych zawodników. Przeciwnikiem była drużyna "Krokusa" Przyszowa! Test mecz pokazał, że nie obce nam błędy w obronie, w tym takie kardynalne po których tracimy bramki. Temu jednak służą spotkania kontrolne by eliminować potknięcia w przyszłości. Kapitan drużyny Mateusz Polak ocenił spotkanie in+, mecz pod dyktando Gorca! W drugiej odsłonie przez moment zarysowała się przewaga gości ale po korekcie w ustawieniu wszystko wróciło do normy.
Wyszliśmy w składzie: Piotr Wójciak (bramkarz), Jacek Gabryś, Artur Giemzik, Krystian Hasior Rafał Gabryś, Jakub Kędzierski, Paweł Rusnak, Jan Brzeźny, Łukasz Brusinski, Darek Tokarczyk, Mateusz Polak. W II połówce zmiany: Dawid Polak za Jacka Gabryś, Krzysztof Topolski za Łukasza Brusińskiego, Piotrek Sokołowski oraz Jurek Mikołajczyk za Jaśka Brzeźnego i Artura Giemzik.
Bramki: M. Polak x 2, K. Hasior, D. Tokarczyk.
Dziękujemy koledze Damianowi Faron, który zechciał zagwizdać w tym meczu. Wynik świadczy, że nie sędziował po gospodarsku!