Spisz-Gorc 0:2!
pisz Krempachy - Gorc Ochotnica 0:2!
Na trudnym terenie zasłużenie wygrywamy! Bramki padły dopiero w drugiej odsłonie ale całe spotkanie zagrane było po dyktando Gorca. Wynik otworzył w 59 m. Kuba Kędzierski po strzale z ok. 17 metrów – piłka obiła poprzeczkę i wdarła się do sieci gospodarzy. Druga bramka w 75 m. trochę niecodzienna- z autu wrzucał Piotr Grzywnowicz, bramkarz niefortunnie interweniował odbijając futbolówkę na słupek i ostatecznie ta po jego obiciu wpadła do bramki Spisza. Wynik jak najbardziej odzwierciedla obraz gry, mieliśmy znaczną przewagę, potrafiliśmy zbierać „drugie piłki”. Obrona stabilna bez jakiejś groźnej sytuacji. Może w ataku wypadało się bardziej postarać i już do przerwy mieć w worku ze 2,3 bramki – no ale nie ma co narzekać! Warto podkreślić, że 3 mecz z kolei gramy czysto – bez żółtej karki.
Zagrali: Dawid Syjud, Artur Giemzik, Rafał Ziemianek, Łukasz Brusiński (86 m. zm. Jacek Podgórski), Jakub Kędzierski, Dominik Brzeźny, Paweł Rusnak (80 m. zm. Dariusz Jasiurkowski), Piotr Grzywnowicz, Brzeźny Jan (60 m. zm. Maciej Wybraniec), Krzysztof Lizoń (75 m. zm. Adrian Franczyk), Dariusz Tokarczyk (88 m. zm. Piotr Wójciak).
Na ławce pozostał jeszcze Hubert Dłubacz (br).
Trener: Marcin Syjud,
Kierownik drużyny: Sławomir Nowogórski.
Sędziowali: Patryk Firfas, Łukasz Królczyk, Karol Luberda.