Gorc- Husarz 2:1
Gorc Ochotnica – Husarz Łapsze Wyżne 2:1 (0:1).
Początkowe 12 minut mocne w wykonaniu Gorca – i można było spokojnie ten mecz trzymać. Potem niestety dostosowaliśmy się do przeciętnego poziomu rywala i pomimo dużej przewagi to my do przerwy przegrywaliśmy 0:1. Po bitym w 44 minucie rogu z piłką mija się nasz bramkarz, a ta nieszczęśliwie po karku Artka Giemzika wpada do naszej bramki. Obraz gry początkiem drugiej połowy nie zmienił się, było dużo strat i szarpanej gry. Na szczęście w ciągu 2 minut w 57 i 58 zadaliśmy rywalowi dwa ciosy. Najpierw Krzysiek Zając przed polem karnym przyjął piłkę i bez zastanowienia strzelił kąśliwie w lewy róg, a zaraz po wznowieniu z rzutu wolnego (ok. 25 m. ) bił Rusnak. Dobra centra - golkiper gości odbija piłkę - Rafał Ziemianek przyjmuje pakuje piłkę i bije w lewe okno Husarza. Goście mieli groźną sytuację w 73, kiedy wrzutka rywali w pole karne omal nie doprowadziła do wyrównania, ale napastnik wchodzący zza obrońców lekko minął się z piłą. My w końcówce mieliśmy kilka groźnych sytuacji ale żadna nie skończyła się bramką! Liczą się 3 punkty – jedziemy dalej.
W meczu zagrali: Dawid Syjud, Maciej Wybraniec (82 m. zm. Jacek Podgórski), Artek Giemzik, Rafał Ziemianek, Piotr Grzywnowicz (60 m. zm. Paweł Rusnak), Kuba Kędzierski, Łukasz Brusiński, Krzysztof Zając, Adrian Franczyk (58 m. zm. Krystian Piszczek), Krzysztof Lizoń (46 m. zm. Jan Brzeźny), Dariusz Tokarczyk.
Bramki: 1x Zając, Ziemianek