Najbliższe turnieje organizowane przez Kub Sportowy LZS KS Gorc Ochotnica.

Planujemy organizację turniejów z okazji XV – Lecia Klubu Sportowego LZS KS GORC Ochotnica.

05.07.2014 – I Turniej Orlików ( Rocznik 2004 - 2005 ) – Orlik w Ochotnicy Górnej – Ustrzyk
20.07.2014 – I Turniej w Siatkówkę Plażową – Orlik w Ochotnicy Górnej – Ustrzyk.
26.07.2014 – I Turniej Juniorów Młodszych – Orlik w Ochotnicy Górnej – Ustrzyk

Turnieje skierowane są do drużyn klubowych, akademii piłkarskich oraz dzikich drużyn. Zmagania w poszczególnych kategoriach prowadzone będą na Orliku w Ochotnicy Górnej. Zgłoszenia drużyn najpóźniej na 7 dni przed każdym turniejem. Początek zmagań przewidziany na godz. 10.00. Dla najlepszych drużyn puchary i dyplomy oraz medale. Przewidziane są również wyróżnienia indywidualne dla najlepszego zawodnika i bramkarza turnieju.
Zgłoszenia pod numerem tel. 505-215-648. Turnieje rozegrane będą przy zgłoszeniu minimum 5 drużyn.