Grad goli w Ochotnicy.

Do dzisiejszego dnia zwodnicy Gorca nie wygrali żadnego meczu w historii klubu z Frydmanem.
Jednak dziś za sztuka udała się żółto-niebieskim w imponującym stylu, Gorc po raz pierwszy w historii klubu pokonał u siebie ZOR 8:2.

Mistrzostwo B klasy i zarazem awas do A klasy wywalczyła drużyna KS Łapsze Niżne, walka o 2 miejsce pomiędzy Spiszem a Gorcem dające prawo gry w barażach o A klasę rozstrzygnie się za tydzień w ostatniej kolejce. Spisz na własnym boisku podejmuje aktualnego już mistrza KS Łapsze Niżne, a Gorc na własnym boisku bedzie gościł 7 w tabeli Zaporę Kluszkowce.
Aby Gorc zajął drugie miejsce w końcowej tabli to przede wszystkim musi wygrać swój mecz i liczyć na remis lub porażkę Spisza z Łapszami.

KS Gorc Ochotnica - ZOR Frydman - 8:2 ( 6:1 )

Bramki:K.Hasior -2x, M.Polak -5x, D.Syjud

Skład KS Gorc: W.Janiarczyk - J.Chryczyk, D.Syjud ( 70 Zmiemianek ), M.Faron, K.Jurkowski ( 45 A.Sokołowski ), D.Tokarczyk, K.Giemzik ( 55 K.Lizoń ), M.Bożyk, D.Jasiurkowski (  45 Ł.Brusiński ), M.Polak, K.Hasior.

KLASA B – WSCHÓD:
Błyskawica Kacwin - Biali Biały Dunajec 2:5 (1:2)
Gorc Ochotnica - ZOR Frydman 8:2 (6:1)
Hetman Leśnica/Groń - Zapora Kluszkowce 2:3 (1:2)
KS Łapsze Niżne - Trzy Korony Sromowce Niżne 6:0w 58minucie drużyna gości zdekompletowana
Łęgi Nowa Biała - Spisz Krempachy 1:2 (1:1)
Murań Jurgów - Sokolica Krościenko /n Dunajcem 1:0 (1:0)
Spotkanie z dnia 25.05.2014 pomiędzy Hetman Leśnica a Błyskawica Kacwin zostało zweryfikowane jako walkower (nieuprawniony zawodnik) na korzyść drużyny Hetmana. Wynik z boiska był 0:2.

Tabela po XXI KOLEJKACH:

W następnej 22 (ostatniej) kolejce zagrają:

Biali Biały Dunajec - Murań Jurgów / 15 czerwiec 2014r - Biały Dunajec, 15:00
Sokolica Krościenko /n Dunajcem - Łęgi Nowa Biała / 15 czerwiec 2014r - Krościenko, 15:00
Spisz Krempachy - KS Łapsze Niżne / 15 czerwiec 2014r - Krempachy, 15:00
Trzy Korony Sromowce Niżne - Hetman Leśnica/Groń / 15 czerwiec 2014r - Sromowce Nizne, 15:00
Gorc Ochotnica - Zapora Kluszkowce / 15 czerwiec 2014r - Ochotnica Dolna, 15:00
ZOR Frydman - Błyskawica Kacwin / 15 czerwiec 2014r - Frydman, 15:00

Galeria z meczu:
( również na naszym fanpagu )

Powiązana galeria: