Współpraca z redakcją strony: lksgranit.futbolowo.pl

Miło nam poinformować, że podjęliśmy współpracę z redakcją strony: lksgranit.futbolowo.pl

Współpraca będzie polegać głównie na wymianie doświadczeń w redagowaniu strony klubowej.
W ramach współpracy niektóre teksty publicystyczne będą dostępne zarówno na naszej stronie, jak i na stronie klubu z Czarnej Góry.
Również portal lksgranit.futbolowo.pl będzie promował ligę typerów zaproponowaną przez nasz klub.

Ponadto do puli nagród w tej zabawie zostały przekazane przez Klub Sportowy Granit Czarna Góra dwie sportowe pozycje książkowe.

Wspomniane książki to:

-> Szmel Bożena Lidia,Najpiękniejsze chwile reprezentacji Polski, Wydawnictwo GiA, Katowice 2011,

-> Żak Piotr,Historia polskiego sportu, Wydawinictwo Dragon, Bielsko-Biała 2010.