Turniej o Puchar Wójta Gminy Łącko rocznik 2004/2005!

Turniej o Puchar Wójta Gminy Łącko  rocznik 2004/2005!

W dniu 28.12.2018 r. na hali sportowej w Łącku odbył się turniej o „ Puchar Wójta Gminy Łącko„ w którym z rocznika 2004-2005 uczestniczyła AP GORC OCHOTNICA. Akademią rezentowali: Sebastian Podgórski, Konopka Szymon , Rusnarczyk Grzegorz, Hasior Marek, Konopka Łukasz, Łukasz Mikołajczyk.

Wyniki poszczególnych meczów :

AP GORC OCHOTNICA –FC KRZAKI (drużyna która zajęła 2 miejsce w turnieju ) wynik - 0:3

AP GORC OCHOTNICA – DREAM TEAM (drużyna która zajęła 1 miejsce w turnieju) wynik 1:0 bramkę zdobył Grzegrz Rusnarczyk.

AP GORC OCHOTNICA – „PO NA LEWCE” wynik 2:0 (bramki zdobył Łukasz Mikołajczyk i Konopka Łukasz).

Relacja z turnieju – przygotował trener rocznika Rafał Gabryś

I mecz:

W pierwszym meczu przyszło mierzyć się nam z drużyną FC Krzaki, w której występował Mariusz Kutwa zawodnik Wisły Kraków. FC Krzaki zdecydowanie wygrali z naszą drużyną i pod każdym względem byli lepsi w defensywie i ofensywie.

II mecz:

W kolejnym spotkaniu podejmowaliśmy drużynę Dream Team, która wygrała cały turniej, a w której występowali w większości zawodnicy Sandecji m.in. Sikora oraz Faltyn. W tym mecz Gorc pokazał, że dzięki ambicji i determinacji można osiągnąć wszystko. Mądra gra w obronie przyczyniła się do wygrania tego meczu, co było wielką niespodzianką tego turnieju. Jedną bramkę w tym meczu zdobył Grzegorz Rusnarczyk.

III mecz :

W ostatnim meczu podejmowaliśmy drużynę „Po nalewce” - ten mecz był całkowitą dominacją naszych zawodników. Przeważaliśmy w każdym aspekcie na boisku, co pozwoliło nam wygrać to spotkanie 2:0.

Wynik mógł by być o wiele wyższy gdyby nasi zawodnicy wykorzystali sytuacje które Sb stworzyli . Bramki zdobyli Mikołajczyk oraz Konopka Ł.

Podsumowanie:

„NIEDOSYT” – tak w jednym słowie można określić nasz dzisiejszy turniej. Niestety po 2 zwycięstwach w grupie zajęliśmy dopiero 3 miejsce w grupie i odpadliśmy w dalszej rywalizacje o medale. Trafiając do grupy „śmierci „ (1 i 2 drużyna w turnieju znajdowała się w naszej grupie). Mimo tego że po rozegraniu wszystkich meczów aż 3 drużyny miały po 6 pkt o dalszym awansie zadecydował bilans bramkowy, w którym to Gorc odpadł . Wielkim powodem do zadowolenia jest to że jedyną drużyną która pokonała zwycięską drużynę był Gorc i gdyby układ tabeli był troszkę inny można byłoby o wiele dalej zaistnieć w turnieju. Reasumując to kolejny dobry występ naszych zawodników na turnieju w Łącku!!! W imieniu swoim chciałbym podziękować chłopakom za bardzo dobry występ i sportową ambicje w każdym meczu.

Trener Rafał Gabryś!