Turniej o Puchar Wójta Gminy Łącko rocznik 2000-2003!

W dniu 29.12.2018 r. na hali sportowej w Łącku odbył się turniej o „ Puchar Wójta Gminy Łącko„ w którym z rocznika 2000-2003 uczestniczyła LZS KS GORC OCHOTNICA.

Gorc reprezentowali: Huber Dłubacz , Dominik Brzeżny , Jakub Chrobak, Bogusław Dłubacz , Kołek Kacper, Domek Piotr, Domek Marcin , Omylak Kacper , Dawid Faron, Hajduk Daniel,

Wyniki poszczególnych meczów :

GORC OCHOTNICA – PASZYN BETLEJEM 1:0 bramkę zdobył Dawid Faron
GORC OCHOTNICA – ANDIAMO NAME 1:3 bramkę zdobył Daniej Hajduk
GORC OCHOTNICA – FC MAMBODŻA 0:0 GORC OCHOTNICA – TRZCIANA 2000 1:2 bramkę zdobył Piotr Domek

Podsumowanie: trener Rafał Gabryś

Choć chłopakom nie udało się awansować do dalszej części turnieju można było zaobserwować plusy:

-bardzo dużo stworzonych sytuacji bramkowych oraz prowadzenie gry w meczu z Paszynem Trzcianą oaz Fc Mambodzą,

-ambicja i zdrowie pozostawione na boisku,

-bardzo dobra atmosfera wśród zawodników,

-wzajemne wsparcie i komunikacja na boisku,

Minusy:

-duża ilość niewykorzystanych sytuacji,

-brak doświadczenia na dużej Hali,

- zbyt duża indywidualność u niektórych zawodników.

W swoim imieniu chciałbym serdecznie podziękować chłopakom za przyzwoity występ i sportową rywalizację. Większości zawodników występowało z rocznika 2003. Na pewno młodzi zawodnicy zyskali nowy bagaż doświadczeń, który na pewno zaowocuje w przyszłości!!!