Pyrzyce na tarczy!

Wczoraj (06.06.2020 r.) Oldboje Gorca w wyśmienitej atmosferze i słonecznej pogodzie rywalizowali na Orliku z rówieśnikami z Pyrzyc (województwo zachodniopomorskie). Jak w każdej tego typu gierce wynik miał znaczenie drugorzędne, najbardziej liczyła się dobra sportowa zabawa. Panowie z uwagi na temperaturę grali w eksperymentalnej sekwencji 2x po 15 minut i takiej trzeciej tercji w wymiarze 20 minutowym. Z gry padł wynik 9:3 dla gospodarzy, natomiast goście okazali się lepszymi egzekutorami karnych. Suma summarum remis – nie krzywdzący żadnej z ekip. W Gorcu zagrali: Józef Kozielec, Paweł Forenda, Władek Młynarczyk, Krzysiek Urbaniak, Jasiek Wodyl, Michał Walczak, Zbyszek Chlebek, Łukasz Mikołajczyk, Sławek Nowogórski, Andrzej Kotelnicki, Mateusz Polak, Rafał Gabryś i czuwający również nad biegiem zawodów Krzysiek Ligęza. Sędziował Jan Chlipała. Zawody umiliła Kapela Góralska Wstonzecki.
Władzę samorządową reprezentował Zastępca Wójta Gmina Ochotnica Dolna – p. Krzysztof Jurkowski.
Potem - poza obiektem sportowym, dzięki uprzejmości p. Udzieli z Kudowego bawiono się mniej formalnie! W kuluarach padła propozycja rewizyty naszych Oldboys w Pyrzycach (ok. 45 km. od Szczecina).