Ochotnica naturalnie na sportowo
"W poprzedni weekend mieliśmy szansę zrealizować projekt Ochotnica naturalnie na sportowo. Projekt realizowany był ze środków Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe w ramach Programu Sportowa Natura. W programie udział wzięli zawodnicy naszego klubu z roczników 2007-2011.
Głównym punktem i bazą wypadową było schronisko na Turbaczu skąd odbywały się wycieczki na;
- Czoło Turbacza (gdzie znajduje się m.in. ołtarz, czy symboliczna tablica poświęcona zmarłym członkom GOPR)
- kaplicę Papieską na Polanie Rusnakowej
- Długą Halę gdzie znajduje m.in. bacówka i budynek GPN-u
- GOPRówkę przy schronisku na Turbaczu