Lider nieznacznie lepszy!

W niedzielę 14.04.2018 r. podejmowaliśmy na własnym terenie lidera klasy B grupy II Podhalańskiej. Niestety przegrywamy 1:2. W mecz lepiej weszli przyjezdni, którzy już na samym początku wykonali 2 rzuty rożne. Niewielka przewaga gości okazała się zgubna w 11 minucie, kiedy po stałym fragmencie i strzale głową tracimy niepotrzebnie bramkę. W kolejnych minutach mecz się wyrównał i w sumie do przerwy nic wielkiego już nie zobaczyliśmy. W drugiej odsłonie rywale z Zakopanego schowali się za podwójną gardę a atakował Gorc. Bramkę jednak strzelili goście po akcji prawą flanką i precyzyjną główką w okienko Syjuda. W 65 minucie ożywiły się trybuny bo po akcji skrzydłowego Tokarczyka i ładnym wykończeniem chwyciliśmy kontakt na 1:2! W końcówce mieliśmy festiwal niewykorzystanych sytuacji, które mogły i powinny zakończyć się golem. Z ławki słychać było niecenzuralne o k….! Okrzyki nie pomogły nawet zremisować, choć z przekroju całego spotkania taki wynik byłby zasłużony. No cóż gramy dalej. Za tydzień świąteczna pauza a potem Sromowce!

Zagrali: Dawid Syjud, Łukasz Brusiński, Piotr Sokołowski, Kuba Kędzierski, Kuba Piszczek, Krystian Piszczek, Wojciech Zasadni (zm. 65 Paweł Rusnak), Krystian Hasior, Krzysztof Zając, Darek Tokarczyk, Jan Brzeźny (zm. 77 Piotr Grzywnowicz).
W odwodzie pozostali: Bogusław Dłubacz, Piotr Wójciak, Hubert Dłubacz, Wojciech Janiarczyk, Dominik Brzeźny.