Derby bez rozstrzygnięcia: KS Gorc - Lubań Tylmanowa 3-3

W meczu kontrolnym rozegranym na boisku w Ochotnicy Dolnej Nasz zespól zremisował z sąsiadami, z Tylmanowej 3:3 (1:2). Co ważne znów dopisała aura! Przy sprzyjającej, słonecznej pogodzie oglądaliśmy ciekawe zawody. Bramki dla gości padały w 20', 26', 84'. Dla Gorca strzelali: Paweł Rusnak (33'), Kuba Czernecki (49'-k.), Hubert Chlipała (61').

Tak spotkanie podsumowali trenerzy:
Trener Marek Żołądź: Przyjechaliśmy wygrać ten mecz ale natknęliśmy się nawymagającego przeciwnika. Znam wartość swojego zespołu, drużyna jest gotowa do gry w „A” klasie, zwłaszcza po uzupełnieniu składu /brakowało 4 graczy. Były fajne momenty, kiedy mieliśmy przewagę, choć nie ustrzegliśmy się błędów, mam na myśli chociażby rzut karny. W zespole Gorca widać myśl trenerską, chłopaki, wiedzą taktycznie co robić.
Trener Kamil Biel: Dziękuję chłopakom z Tylmanowej oraz ich trenerowi za owocny sparing. Drużyna przeciwna była dobrze zorganizowana w obronie jak i w ataku!

My zaś jak widać na boisku ostro przygotowujemy się do sezonu!

Powiązana galeria: