Czas na rewanż, czyli Wiedeń w Ochotnicy!

Już w najbliższą sobotę na stadionie w Ochotnicy Dolnej o godzinie 16, KS Gorc zagra przeciwko FC Polska Wiedeń! Przypominamy, że w październiku, ubiegłego roku, nasza drużyna była z wizytą w Wiedniu, która została zwieńczona meczem z drużyną złożoną z naszych rodaków pracujących w Austrii.

Tym razem to my będziemy występować w roli gospodarza i mamy nadzieję, że atmosfera będzie równie wspaniała jak podczas naszego ostatniego spotaknia w stolicy Austrii. Wszystkich kibiców KS Gorc, FC Polska Wiedeń, oraz wszystkich sympatyków piłki nożne bardzo serdecznie zapraszamy w sobotę na stadion. Oprócz meczu przewidziano kilka innych atrakcji. Jesteśmy pewni, że dzięki Wam nasi rodacy bardzo dobrze będą wspominać nasz klub i całą naszą miejscowość i z chęcią powrócą w przyszłości do Ochotnicy. Zapraszamy!