kurek

Utworzono:

22.09.2014

Sport Podhale - Hokej, Piłka nożna, Unihokej, Nowy Targ, Zakopane

Dość długo trwało wzajemne badanie sił. Toteż z boiska wiało nudą. W dodatku śliska murawa sprawiała, że piłkarze czuli się jak na lodowisku. Dopiero po dwóch kwadransach przywykli do trudnych warunków i uraczyli widzów ciekawszymi akcjami. Gospodarze na przerwę schodzili prowadząc 1:0 i chyba nikt z kibiców miejscowej drużyny nie przypuszczał, że po przerwie czeka ich czarny scenariusz. Basisty i spółka odwrócili losy spotkania i z gorącego terenu wywożą trzy punkty.

Momenty były
5 i 8 – Gromczak trafia w boczną siatkę i posyła futbolówkę obok słupka.
23 – strzał Bobka broni nogami M. Szklarz.
40 – piłka po strzale Pluty z 25 metrów przełamała ręce bramkarzowi i … zdaniem miejscowym przekroczyła linię bramkową.
42 – Borzęcki w sytuacji sam na sam strzelał z 16 metrów, ale na posterunku był Byrnas.
43 GOL! 1:0 – gospodarze zdobyli gola do szatni po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka odbiła się od obrońcy i Patrick Filipek z 7 metrów wpakował ją do bramki.
60 GOL! 1:1 – Teper poślizgnął się, a Basisty trafił do siatki w długi róg bramki.
63 GOL! 1:2 – Targosz dośrodkował na 5 metr, a Basisty tylko dołożył nogę i futbolówka zatrzepotała w siatce.
82 – Gromczak nie wykorzystuje „setki”, Byrnas górą.
83 – Teper przegrywa pojedynek z Byrnasem, golkiper Wiatru musi skorzystać z pomocy lekarskiej.
83 GOL! 1:3 – Grzęda z wolnego wrzucił bramkarzowi piłkę zza kołnierz.