Utworzono:

04.05.2017

Skład:
Ł. Chryc, R. Sopata, P. Hagowski, D. Gaździak (k), A. Jandura, K. Knapczyk (89' A. Sopata) , D. Kopytko (75' P. Klimczak), K. Ostachowski, P. Jarząbek, M. Bańka (80' M. Jędrol) , A. Wolski (70' Art. Jandura)

Spotkanie na dobrym poziomie z każdej ze stron. Pierwsza połowa to w większości ataki Zapory, jednak kibice zobaczyli tylko jedną bramkę, ale za to piękną w wykonaniu Dawida Kopytko, który popisał się strzałem z woleja w samo okienko! Do przerwy 1:0 dla gospodarzy.
Po przerwie nasza Zapora jeszcze bardziej przycisneła przeciwnika i po stałym fragmencie gry, rzucie różnym piłkę w siatce umieścił Piotr Hagowski. Warto przypomnieć, że jest to druga bramka tego zawodnika w tych rozgrywkach. Pierwszą zdobył w Białym Dunajcu z rzutu wolnego,a więc jest to jego ulubiony przeciwnik. Po tej bramce gospodarze próbowali uspokoić grę, jednak pozwoliło to gościom zaatakować. Po jednej dobrze przeprowadzonej akcji zdobyli gola kontaktowego w 59 minucie i chcieli więcej. Wtedy do akcji wkroczyli zmiennicy. Pierwszy Artur Jandura uderzeniem głową, po rzucie różnym umieścił piłkę w siatce, drugi Paweł Klimczak, po rzucie wolnym wykonywanym przez Przemka Jarząbka, skierował futbolówkę do siatki, po niezbyt dobrej interwencji bramkarza Białych. Kolejny zmiennik Maciej Jędrol w przeciągu kilku minut mógł dwa razy pokonać bramkarza gości. Jednak się mu to nie udało, brakło troszkę szczęścia. Był to ostatni mecz tego zawodnika w tym roku dla Zapory, gdyż wyjeżdża z rodziną do USA. Mamy nadzieję że jeszcze zobaczymy tego wieloletniego zawodnika w akcji, a na razie dziękujemy!!! Ostatnią bramkę w tym spotkaniu zdobył piłkarz tego pięknego widowiska Przemysław Jarząbek! Wynik końcowy 5:1.

OBAWIAŁEM SIĘ TEGO SPOTKANIEM, ALE MOI PIŁKARZE POKAZALI MI, ŻE NIE MAMY SIĘ CZEGO BAĆ BO JESTEŚMY TERAZ DOBRZE DYSPONOWANI. DZIĘKUJĘ CHŁOPAKI I GRATULUJE! Trener