kurek

Utworzono:

09.05.2017

W Łapszach spotkały się dwa zespoły, które pragną uniknąć bezpośredniej degradacji. Jeśli już to zapewnić sobie baraż i tym samym przedłużyć nadzieję na kolejny sezon w tej lidze.

Gospodarze rozpoczęli z dużym impetem i po 19 minutach prowadzili 2:0. Potem miejscowi się zacięli, nie potrafili sforsować Ambroża w bramce Przełęczy. Ten miał swój dzień i wyczyniał cuda między słupkami, a koledzy z pola walczyli o korzystny rezultat aż do ostatniego gwizdka sędziego. I dopięli swego. W 90 minucie doprowadzili do wyrównania. Polała się też krew. Głowami zderzył się Molitorys z J. Chowańcem. Ten pierwszy najbardziej ucierpiał i musiała interweniować karetka. Założono mu cztery szwy.

Momenty były

3 GOL! 1:0 – gospodarze mocnym akcentem rozpoczęli spotkanie. Prostopadłe podanie Jacka Bogaczyka między dwóch obrońców do Janusza Stanka, a ten nie daje szans bramkarzowi.

8 – kolejne zagranie duetu wymienionego wyżej, ale tym razem Bartłomiej Ambroż nie daje się pokonać Januszowi Stankowi.

19 GOL! 2:0 – akcja lewą stroną przeprowadzona przez Arkadiusza Topora, który zagrywa do Grzegorza Fąka w narożniku pola karnego, a ten wrzuca piłkę na przedpole bramki. Tam nogę dostawia Janusz Stanek i za moment odbiera gratulacje.

30 GOL! 2:1 - Piotr Kamoń pięknie znalazł podaniem Łukasza Młynarczyka, a ten ulokował piłkę w siatce obok wybiegającego bramkarza.

41 – prostopadłe podanie do Szczepana Szewczyka, który w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z bramkarzem.

62 – wyrzut z autu. Piłka trafia do Arkadiusza Topora, a jego strzał mija minimalnie światło bramki.

66 – Arkadiusz Topór w sytuacji sam na sam, górą Bartłomiej Ambroż.

70 – strzał Jacka Bogaczyka, świetna interwencja Bartłomieja Ambroża.

76 – zderzenie głowami Macieja Molitorysa i Jarosława Chowańca. Ten pierwszy najbardziej ucierpiał (rozcięta głowa). Musiała interweniować karetka.

82 – Jacek Bogaczyk soczyście uderza z 30 metrów, ale kolejną kapitalną interwencją popisuje się Bartłomiej Ambroż.

90 GOL! 2:2 – Kamil Łęczycki posyła piłkę w przeciwległy róg bramki.