Zwycięstwo na inaugurację rundy Trampkarzy Starszych.

KS Gorc Ochotnica - Trzy Korony Sromowce Niżne - 2:0 ( 1:0 )

Bramki: M.Gabryś, M.Królczyk

Skład KS Gorc: W.Chrobak - J.Gardoń ( 35 Sz. Brzeźny ), J.Brzeźny, J.Mikołajczyk, M.Gołdyn, M.Gabryś, D.Janik ( 55 D.Chryczyk ), G.Duda, F.Zasadni ( 15 M.Królczyk ), D.Łopian, D.Rozmus.

Relacja:

Na inaugurację Trampkarze Gorca na własnym boisku podejmowali Trzy Korony Sromowce Niżne. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando żółto-niebieskich. Gospodarze jednak nie potrafili długo udokumentować swojej przewagi na boisku golem. Napastnikom Gorca brakowało zdecydowanie zimnej krwi przy wykańczaniu akcji. Lwi pazur pokazał M.Gabryś który z 14 metrów strzałem z lewej nogi umieścił piłkę w bramce otwierając wynik meczu. Do przerwy 1:0 dla KSG.
W drugiej połowie Gorc przeważał zdecydowanie. Zawodnicy Gorca stwarzali składne akcje ale niestety zakończone niecelnymi strzałami. Goście czasem wychodzili z groźnymi kontratakami ale pewnie je rozbijała nasza obrona. Drugą bramkę zdobył M. Królczyk po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Dudy. Mecz zakończył się zwycięstwem Gorca 2:0.

Tekst: Dawid