Trampkarze - nowa drużyna KS Gorc

Zarząd Gorc Ochotnica informuje, że czyni starania aby od nowego sezonu (2017/2018) zgłosić do rozgrywek organizowanych przez Podhalański Podokręg Piłki Nożnej w Nowym Targu kolejną drużynę tj. drużynę trampkarzy (roczniki 2002 i 2003).

Przez najbliższe miesiące zespół będzie trenował i rozgrywał mecze kontrolne, a w sierpniu rozpocznie zmagania ligowe.

W skład drużyny wejdą zawodnicy trenowani dotychczas przez trenera Mateusza Polaka oraz inni zawodnicy, którzy zgłoszą chęć treningu i gry w barwach Gorca.

Nowym trenerem i osobą odpowiedzialną za organizację drużyny jest trener Szczepan Młynarczyk (tel. kontaktowy795-591-837, e-mail:szczepan.mlynarczyk@gmail.com), do którego należy zgłaszać chęć przynależenia do zespołu juniorskiego KS Gorc.

Informujemy, iż w bieżącym roku KS Gorc Ochotnica zawarł umowę partnerską z Sandecją Nowy Sącz, na mocy której wszyscy zawodnicy KS Gorc mają możliwość uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez trenerów Sandecji i sparingach z drużyną z Nowego Sącza.

Chcemy również podkreślić, że zawodnicy KS Gorc mają możliwość częstych testów czy ułatwionego transferu do Sandecji.

Zapraszamy wszystkich chętnych.

Krzysztof Ligęza