SPISZ-GORC 2:2

Tracimy punkty w Krempachach. Spisz – Gorc 2:2!

Niestety 2 cenne punkty zostają u gospodarzy, którzy zagrali ambitnie i potrafili urwać nam pełną pulę. Zaczęło się dobrze bo w 14 minucie Polak przejął piłkę przed bramkę rywali i skutecznie wykończył akcję. Niedługo potem zabawa na obronie Gorca skończyła się fatalnie - nasz bramkarz wyszedł poza pole karne a przechwyconą piłkę rywale wbili w prawy róg do pustej bramki. Mecz nabrał przez chwilę rumieńców -wydawało się, że od 25 minuty już nic nam nie zagrozi. Zgrabną akcję na 30 metrze przeprowadził Paweł Rusnak, który myląc 2 rywali zagrał na wychodzącego na wolne pole Darka Tokarczyk. Ten ostatni nie miał problemów z wykończeniem akcji. Do przerwy wynik się nie zmienił, choć mieliśmy przewagę i mogły paść przynajmniej 2 bramki. O drugiej połowie trzeba zapomnieć – nadzieje były ale bramkę w 60 minucie na 2:2 strzelili rywale. Od początku meczu gospodarze nie odstawiali nogi, mnożyły się faule, a w drugiej połowie nawet kłótnie między zawodnikami. Słabo dysponowany sędzia nie bardzo potrafił zapanować nad poczynaniami zawodników. Zaledwie 1 żółta karka dla gospodarzy to kpiny, ponieważ piłkarze Spisza równo jechali po nogach Gorczan. Po jednym z takich „trafień” boisko z bólem musiał opuścić Kuba Kędzierski. Niestety były też momenty, kiedy iskrzyło pod bramką Majerczaka i nie wiele brakowało aby gospodarze wyszli na prowadzenie. Twarda gra gospodarzy przyniosła oczekiwany rezultat bo do końca meczu nie mieliśmy ani jednej „setki” lub chociażby akcji wzbudzającej zachwyt. Owszem kilka razy w sposób satysfakcjonujący przedostaliśmy się pod bramkę Krempach ale nic poza tym.

Szkoda ponieważ pojechaliśmy na mecz pełną 18, była motywacja i chęć wygrania! No cóż taka jest piłka!

Skład Gorca: Majerczak, Brzeźny (zm. 46 m. Hasior), Giemzik, Mirek, Brusinski (zm. 46. Ziemianek), Kędzierski (zm. 55 m. Grzywnowicz). Piszczek, Zając, Polak, Rusnak (zm. 70 m. Topolski), Tokarczyk.

W 18 byli także: Sokołowski, Gabryś, Wójciak!

Bramki: Polak 14 m., Tokarczyk 25 m.