Podział punktów w meczu na szczycie. Gorc - Zapora 0-0

W hicie XI kolejki podhalańskiej klasy B-wschód Gorc Ochotnica bezbramkowo zremisował z Zaporą Kluszkowce. Taki wynik oznacza, że na pozycję lidera po raz kolejny wskoczył Dunajec Ostrowsko. Należy jednak zaznaczyć, że ma nad Gorcem zaledwie 1 punkt przewagi i również 1. spotkanie rozegrane więcej.

Mimo, że w meczu z Zaporą nie padła ani jedna bramka to z pewnością mógł on się podobać kibicom którzy w niedzelne przedpołudnie wybrali się na stadion Gorca. Jak przystało na szlagier, spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie i choć obie drużyny miały swoje okazje, żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ostatecznie podziliły się punktami i trzeba uczciwie przyznać, że jest to rezultat jak najbardziej sprawiedliwy.

W najbliższą niedzielę zostanie rozegrana awansem XII kolejka. Gorc jednak nie wybiegnie na boisko, gdyż w ostatniej chwili na prośbę klubu Wicher Dursztyn mecz został przełożony na wiosnę. Nie oznacza to jednak, że to koniec emocji w tym roku związanych z występami Gorca. Zamiast ligowego meczu nasi piłkarze pojadą na sparing do Mszalnicy, natomiast za tydzień zagrają zaległe spotkanie z Białymi Biały Dunajec. Będzie to szalenie ważny mecz dla układu tabeli w czołówce ligi. Trzeba przyznać, że kalendarz rundy rewanżowej nie wygląda dla Gorca dobrze. Wszystkie mecze z bezpośrednimi konkurentami do awansu rozegra na wyjeździe (Dunajec, Zapora, Biali, Łęgi), dlatego bardzo istotne będzie wywalczenie swoistego "pole position" przed decydującymi meczami w sezonie, tak aby margines błędu pozostał jak największy. Z pewnością nasi chłopcy są w stanie to zrobić, ale z Waszą pomocą na pewno będzie łatwiej osiągnąć cel, jakim jest promocja do A-klasy. Liczymy na Wasze wsparcie!