LIGA ROZPOCZĘTA! GORC – SPŁYW 7:1

LIGA ROZPOCZĘTA!  GORC – SPŁYW 7:1

Wymarzony początek wiosny!

Zanim mecz się na dobre rozpoczął już mieliśmy bramkę! W 3 minucie w polu karnym faulowany został Paweł Rusnak. Skutecznym egzekutorem stał się Mateusz Polak. W 13 minucie bramkę na 2:0 zdobywa Darek Tokarczyk - po podaniu piłki w pole karne Hasiora sprytnym dotykiem Darek kieruje futbolówkę w prawy róg bramki gości. W 35 minucie bramkarz gości nieudanie wybija piłkę wprost pod nogi Pawła Rusnak, który bezpośrednio z około 40 metrów pakuje piłkę pod poprzeczkę bramki rywali! Przed przerwą bramkową akcję zainicjował grający trener Krzysiek Mirek, który lewą flanką jeszcze w strefie obronnej oszukał 2 rywali i podał dokładnie do Hasiora. Hasior z okolic środka pola wypatrzył będącego w środku napadu Polaka. Goście sygnalizowali spalonego, którego nie było – Polak kończy akcję na 4:0! Tuż po przerwie piątą bramkę z najbliżej odległości zdobywa Krystian Hasior po asyście Pawła Rusnak. W 58 minucie rzut rożny wykonuje Kuba Kędzierski. Doskonałe dośrodkowanie wykorzystuje Krzysztof Mirek pakując piłkę w lewe okno bramki Spływu. I w tym momencie mecz się zakończył. Pojawiło się dużo chaosu, mecz jak ocenił jeden z sędziów liniowych stał się brzydki. Piłkarze Gorca dążyli do zdobycia jak największej ilości bramek ale skuteczność zawodziła. Wiązało się to jednak z odkryciem strefy obronnej, co skuteczną kontrą wykorzystali goście w 85 minucie. Spora przewaga Gorca została zwieńczona bramkę Polaka w 88 m. z rzutu karnego. Wynik 7:1 jak najbardziej oddaje przebieg meczu i ani przez chwilę nie był zagrożony. Szkoda, że w drugiej połowie wkradła się w poczynania zespołu tzw. kopanina. Tłumaczyć może solidny wynik ale nie przystoi drużynie mierzącej w awans.

Skład Gorca: Syjud (zm. 65 m. Patryk Majerczak), Mirek, Gabryś R, Brusiński, Giemzik, Kędzierski (zm. 65 m. Wojciech Zasadni), Tokarczyk, Zając (zm. 46 m. Piotr Sokołowski), Hasior (zm. 80 . Jacek Gabryś), Rusnak (zm. 65 m. Piotr Grzywnowicz), Polak.

Bramki: Polak x 3, Tokarczyk, Hasior, Rusnak, Mirek.