KS Gorc z Pucharem Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica!

Po raz trzeci w historii dominacja Gorca!
W dniu wczorajszym na boisku sportowym KS Jarmuta w Szczawnicy - Szlachtowej odbył się XI Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica. W turnieju uczestniczyli ekipy: KS Jarmuta, LKS Lubań Tylmanowa, KS Sokolica, LZS KS Gorc Ochotnica.
W wyniku losowania gospodarze w półfinale zmierzyli się z drużyną Sokolicy /wynik 7:0/.
W drugim półfinale Gorc trafił na Lubań Tylmanowa. Wynik z boiska /2:2/. Bramki dla Gorca Polak i Gabryś. Ostatecznie rozstrzygnęły rzuty karne, które lepiej egzekwowała nasza drużyna /po karnych 4:3 dla Gorca/. W meczu o III miejsce zespół Tylmanowej pokonał Sokolicę Krościenko 3:2. W meczu finałowym spotkały się drużyny KS Jarmuta i LZS KS Gorc Ochotnica. Nasza drużyna pokazała wyższość nad rywalem pewnie pokonując gospodarzy 4:1 /Bramki dla Gorca: Polak x 2, Bogaczyk, Biel/. Tym samym ograliśmy rywali zdobywając Puchar - to 3 raz w historii! Z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom oraz czek na kwotę 1.000,00 zł. Już wiadomo, że „sowita” nagroda pieniężna zostanie przeznaczona na nowe piłki meczowe.
Warto podkreślić, że najlepszym piłkarzem turnieju został zawodnik Gorca – Mateusz Polak /w nagrodę otrzymał nowe buciki/. Wyróżniono również Dawida Syjud za kunszt bramkarski /w nagrodę otrzymał rękawice/. Gratulujemy!
Skład Gorca:
1. Dawid Syjud (br), 2. Czernecki Jakub, 3. Sokołowski Piotr, 4. Brusiński Łukasz, 5. Zięba Miroslaw, 6. Kędzierski Jakub, 7. Gabryś Rafał, 8. Młynarczyk Szczepan, 9. Polak Mateusz, 10. Mikołajczyk Jerzy 11. Bogaczyk Jacek, 12. Faron Damian, 13. Chrobak Wiktor, 14. Biel Kamil, 15. Pajor Andrzej, 16. Grzywnowicz Piotr.