AP GORC OCHOTNICA vs SANDECJA NOWY SĄCZ 2:3

We wtorek (30.10.2018) Akademia Piłkarska Gorc Ochotnica rocznik 2004/2005 sparingowo podejmowała u siebie rówieśników z Akademii Sandecji Nowy Sącz. Spotkanie odbyło się wieczorową porą, dzięki sztucznemu oświetleniu, którym na naturalnym boisku może poszczycić się Nasz klub.

Ambitna gra Gorca nie wystarczyła do pokonania rywala, choć wynik do końca był na styku. Mimo, że był to sparing zawodnicy podeszli do meczu bardzo profesjonalnie, wybiegli na boisku skoncentrowani i z sercem do walki. Mecz w wykonaniu naszych zawodników wyglądał bardzo przyzwoicie, widoczne były składne akcje i dużo prostopadłych podań otwierających drogę do bramki. Pochwalić trzeba realizację założeń trenera, co przyczyniło się do zdobycia bramek. Przeciwnik również zaprezentował wysoki poziom zarówno pod względem technicznym jak i taktycznym. O przegranej zadecydowały indywidualne błędy pod koniec spotkania.
Warto dodać, że drużynę Sandecji w tym roczniku prowadzi były trener seniorów Gorca Kamil Biel.
Bramki dla Gorca zdobyli : Szymon Konopka (asysta Marcin Domek), Dawid Faron ( asysta Marcin Domek

AP GORC REPREZENTOWALI :
Sebastian Podgórski ,Marek Hasior, Podgórski Mateusz , Gołdyn Mateusz, Kołek Kacper, Franczyk Konrad (c), Grzegorz Rusnarczyk, Dawid Faron, Polczyk Franciszek, Konopka Michał , Konopka Szymon, Domek Marcin, Borzęcki Dawid, Konopka Łukasz, Adamczyk Tomasz, Polczyk Mateusz.
Trener drużyny Rafał Gabryś w podsumowaniu: cyt.: ”Sparing okazał się wielkim wyzwaniem dla naszych zawodników. Z pewnością zyskali bagaż nowych doświadczeń. Co cieszyło najbardziej, że zawodnicy zostawili całe /Serducho/ na boisku. AP Gorc pokazał zawodnikom z Sącza, że wcale nie tak łatwo było im zdobyć zwycięstwo na naszym terenie i musieli się bardzo natrudzić aby wygrać ten mecz”!
Tekst R.G i S.N