Transfer Klubu LZS KS Gorc Ochotnica.

Nasz zespół zasilił Dominik Wiercioch ( ur. 22-01-1988 ), wychowanek Jarmuta Szczawnica.

Przebieg kariery:

2011/12 Jarmuta Szczawnica 14/2 - jesienią podstawowy zawodnik, tylko raz nie zagrał 90 minut, wiosną też miał być wiodącą postacią, ale w 2 kolejce wiosny odniósł jak mniemam kontuzję (zmiana w 34 minucie - później nie zagrał. Dwa razy ukarany "zółtkiem"

2012/13 Jarmuta Szczawnica 13/0 - grał tylko wiosną, ale we wszystkich możliwych meczach, zawsze jako zawodnik podstawowego składu, raz niestety pokonał własnego bramkarza. Nie był ani razu wpisany do protokołu jako kartkowicz.

Do zespołu w ostatnim czasie również dołączyli:

* Kuba Giemzik, który zmienił decyzję i zadeklarował się do gry ponownie, w A Klasie rozegrał drugą połowę meczu z Lepetnicą Klikuszwa.

* Jacek Chryczyk który wybiegł już na boisko w Zaskalu, po groźnej kontuzji kolana.

* Jan Jurkowski powrót z zagranicy, wznowił treningi.

* Grzegorz Kęska został również zgłoszony do rozgrywek.