Sparing seniorów!

W drugim tegorocznym sparingu pokonujemy na sztucznej nawierzchni w Tylmanowej, po zaciętej walce Gorce Kamienica 3:2! O pierwszej połowie przegranej 0:2 trzeba zapomnieć. Nasi sparingpartnerzy byli lepsi pod każdym względem i mogło skończyć się wyżej. W drugie połowie pokazaliśmy się ze znacznie lepszej strony, mieliśmy dużo przechwytów a rywale sporo niewymuszonych strat. Wreszcie akcje się zazębiały przez co mieliśmy dogodne sytuacje bramkowe. Skuteczność w tej odsłonie nie zawodziła. 2 x razy piłkę umieścił w sieci Hasior, raz Paweł Rusnak. Warto podkreślić, że po przerwie w drużynie zadebiutował 15 letni Grzesiek Rusnarczyk. Zawodnik pokazał się jako zmiennik dwukrotnie – za każdym razem pozytywnie oceniony przez trenera. Brawo.

Po meczu trener ponownie zasygnalizował, że wynik choć cieszy jest sprawą drugoplanową. Najważniejszy jest progres pod względem sprawności fizycznej oraz realizacja założeń taktycznych. Ważne również, ze frekwencja dopisała!

Zagrali: Dłubacz Hubert (Wiktor Chrobak), Łukasz Brusiński, Artur Giemzik, Kuba Kędzierski, Darek Tokarczyk, Krystian Hasior, Kuba Piszczek, Krystian Piszczek, Jan Brzeźny, Dominik Brzeźny, Krzysiek Lizoń, Paweł Rusnek, Piotr Sokołowski, Grzegorz Rusnarczyk, Mateusz Polak. Z powodu kontuzji nie wystąpił Bogdan Dłubacz.