Sparing Gorc-Łapsze

W niedzielę rozegraliśmy kolejny test mecz, który znienacka wskoczył do terminarza zespołu Gorc Ochotnica. Przed południem podejmowaliśmy odwiecznych rywali z Łapsz – obecnie rywalizujących w „A” klasie. Trener odetchnął z ulgą ponieważ mógł wreszcie rozegrać mecz na naturalnym boisku. Jak relacjonuje szkoleniowiec widać było, że orlik dużo „wybacza” a boisko weryfikuje poczynania. Choć wynik pozytywny to trener nie był do końca zadowolony gry zespołu.
Wygrywamy 2:1. Bramkę na 1-0 zdobył Łukasz Brusiński po piękny strzale bezpośrednio z rzutu rożnego. Drugą bramkę dołożył Piotr Wójciak, który z pierwszej piłkę zamknął akcję oskrzydlającą z prawej strony boiska.

Zagrali: Wojciech Janiarczyk, Dominik Brzeźny, Piotr Sokołowski, Rafał Ziemianek, Łukasz Brusiński, Krystian Piszczek, Paweł Rusnak, Jan Brzeźny, Krystian Hasior, Jakub Kędzierski, Jakub Piszczek, Dłubacz Hubert, Piotr Wójciak, Dariusz Tokarczyk, Grzegorz Rusnarczyk.