Remis w pierwszym meczu barażowym o A klasę.

Gorc Ochotnica – Orawa Jabłonka 3:3 (1:1)
0:1 Stehura 16
1:1 M. Polak 21 z wolnego
2:1 Tokarczyk 52 głową
3:1 Tokarczyk 56 głową po wolnym
3:2 Stehura 86
3:3 Chowaniec 90+2

Sędziował Roman Baran.
Żółte kartki: Faron, Chryczyk, Tokarczyk – Stokłosa, Smutek, W. Zahora, Kasprzak.

Gorc:Janiarczyk – K. Jurkowski, Faron, Syjud, Genzik (81 Brusiński), J. Jurkowski, Chryczyk (65 Ziemianek), Tokarczyk, Bożek, M. Polak (83 T. Polak), Hasior (85 Lizoń).
Orawa:Guzik – Stokłosa, Smutek (78 Zubrzycki), Dworszczak, W. Zahora, Jazowski, T. Zahora, Brząkała, Kasprzak, Stehura, Stasiak (75 Chowaniec).

Jak padały gole?
16 GOL! 0:1 – akcja gości z prawej strony, dośrodkowanie na 15 metr i stąd Stehura płaskim strzałem po ziemi lokuje piłkę w bramce obok wybiegającego bramkarza.
21 GOL! 1:1 – wolny z 20 metrów dla gospodarzy. M Polak uderzył nad murem i futbolówka tuż przy słupku wpadła do siatki.
52 GOL! 2:1 – Tokarczyk głową zaskoczył bramkarza gości po akcji lewą stroną.
56 GOL! 3:1 – wolny, wrzutka w pole karne i Tokarczyk głową umieszcza piłkę w bramce.
86 GOL! 3:2 – zagranie T. Zahory ze skrzydła na środek do Stehury, a ten minął bramkarza i ulokował piłkę w bramce.
90+2 GOL! 3:3 – Chowaniec uszczęśliwił ławkę gości, strzałem z 16 metrów po długim rogu. Potężne uderzenie.

Widzów: ok 200.

Źródło: SportowePodhale.pl