Mecz i Piknik Ekologiczny w niedzielę!

W najbliższą niedzielę na obiekcie sportowym Gorca oraz nieopodal w Amfiteatrze przy Wiejskim Ośrodku Kultury w Ochotnicy Dolnej odbędą się 2 wydarzenia w których warto i należy wziąć udział. Wójt Gminy Ochotnica Dolna od godziny 15.00 zaprasza na Rodzinny Piknik Ekologiczny w ramach którego przewidziano liczne atrakcje, w tym występy zespołów, animacje, sztafety sportowe i wiele innych ciekawych ekologicznych akcji. Każdy z mieszkańców (liczymy również na działaczy i zawodników Gorca) proszony jest o wzięcie ze sobą plastikowej butelki, w zamian za którą przybyły otrzyma sadzonkę. Natomiast na płycie głównej boiska przed szeroką publicznością pragną zaprezentować się zawodnicy Akademii Gorca. Od 16.00 do 16.30 rywalizować między sobą będzie rocznik 2008/2009 i 2010/2011, a około 17.45 w przerwie meczu seniorów rocznik 2006/2007! Na 17.00 zaplanowane jest główne danie sportowe tej niedzieli – mecz 14 kolejki klasy „B” Grupy II Podhalańskiej w której Gorc będzie podejmował Spływ Sromowce Wyżne. Ostatnie wyniki rywali, którzy pokonali lidera rozgrywek Asy Zakopane 3:2 i wicelidera Bór Dębno 4:1 zapowiadają zaciętą walkę i spory ładunek emocji. Zapraszamy do czynnego udziału w tych wydarzeniach.