Kolejny sparing na remis

W meczu kontrolnym rozegranym na boisku w Ochotnicy Dolnej Nasz zespól zremisował z wyżej notowanym rywalem V ligi sądeckiej – Zalesianką Zalesie 1:1 /do przerwy 0:0/. Zawody rozegrano w sprzyjającej słonecznej aurze i miały ciekawy przebieg. Emocji nadmiernych nie było wszak to tylko przetarcie przed ligą ale wymagający rywal był motywacją dla naszych zawodników. Bramkę pierwsi w 73 minucie strzeli goście, zaś wyrównał w 77 minucie strzałem po ziemi w lewy róg bramki rywali Kuba Piszczek. To był trenerski nos Kamila Biela, gdyż Kuba wszedł na boisko jako zmiennik kilka minut wcześniej i okazał się jokerem w talii! Mecz ocenić trzeba na remis ale ze wskazaniem na drużynę Gorca, która miał więcej wyrazistych sytuacji do strzelenia bramki.
Znów trzeba podkreślić wysoką frekwencję wśród zawodników, a zatem ławka nie świeciła pustkami. Trener miał możliwość przeglądu kadry na tle mocnego rywala.
Chłopaki oby tak dalej. Kolejne mecze kontrolne przed nami!

Tekst: SN