Juniorzy Starsi KS Gorc pierwszy sparing na Plus.

Juniorzy Starsi KS Gorc Ochotnica wygrali sparing rozgrywany z lokalnym rywalem podczas Gorczańskich Kośb. Był to też ostatni mecz pod wodzą trenera M.Farona. Od sierpnia trenerem drużyny Juniorów Starszych jak i Seniorów będzie Zbigniew Drożdż.
M.Faron prowadzi Szkółkę KS Gorc Ochotnica ( Żaki oraz Orliki ) która funkcjonuje od czerwca 2015 oraz jest asystentem trenera w Akademi Sandecja w zespole rocznika 2003.
Juniorzy KS Gorc Ochotnica głównie składają się z rocznika ( 1998,1999, 2000 oraz 2001 ) mieszanka kilku Trampkarzy Starszych oraz w głównej mierze Juniorów Młodszych. Rocznik 1997 występuje w Seniorach.

W sezonie 2015/16 wyniki nie będą sprawą istotną a głównie wprowadzenie tych chłopaków na wyższy szczebel rozgrywek.

KS Gorc Ochotnica - Lubań Tylmanowa - 5:2 ( 1:1 )

Bramki KS Gorc: 3x -P.Rusnak, M.Gabryś, D.Kasiowniak

Skład KS GORC: P.Wójciak - K.Piszczek, P.Sokołowski, J.Brzeźny (C), K.Topolski, D.Kasiowniak, K.Kędzierski, P.Rusnak, W.Zasadni, M.Gabryś, K.Jagieła.

Zagrali również: G.Chrobak, K.Chrobak, P.Domek, Ł.Knutelski, P.Gabryś.