Juniorzy Młodsi na tarczy!

Piłkarze Gorca Ochotnica występujący w II lidze Juniorów Młodszych wyjazdową porażką rozpoczęli rozgrywki rundy wiosennej. Podopieczni Szczepana Mynarczyk nieznacznie ulegli ekipie Sokolicy Krościenko 2:1. Trener relacjonuje, że przebieg meczu był wyrównany, choć w pierwszej odsłonie podopieczni zagrali poniżej jego oczekiwań. Słaba postawa wymagała w przerwie kilku mocniejszych słów w szatni. Zaowocowało to dużo lepszą grą w II połowie. Trener wskazuje, że jedną ze słabości w tym pojedynku to brak pomysłu przed bramką przeciwnika. Koncepcja gry kończyła się na 30 metrze. Chłopcy, co prawda posiadali częściej piłkę ale nie przekładało się to na sytuacje. Za to młodzi piłkarzy z Krościenka byli bardziej konkretni. Trener ocenił ten mecz jako cenną lekcję na przyszłość.

Warto podkreślić, że z uwagi na awans do I ligi drużyny młodzików Wierchów Rabka dotychczas zdobyte punkty każdej z drużyn zostały zresetowane do zera. Nowy start otwiera każdej z dru[SN1]żyn możliwość promocji do wyższej klasy rozgrywkowej – jest więc o co walczyć!

Skład Gorca: Dłubacz Hubert, Brzeźny Dominik, Omylak Kacper, Kołek Kacper, Lasek Mateusz, Chrobak Jakub, Knutelski Łukasz, Lasek Szymon, Dusza Dawid (60' Polczyk Mateusz), Podgórski Mateusz (70' Urbaniak Marek), Dłubacz Bogusław.

Bramka dla Gorca: samobójcza rywala.