Grał rocznik 2010/2011

Chłopcy Akademii Gorc Ochotnica, tym razem rocznik 2010/2011 rozegrali w dniu dzisiejszym w Krościenku gierki kontrolne z rówieśnikami występującymi w Pienińskiej Akademii Piłkarskiej. Pienińska Akademia wystawiła dwie drużyny więc grano po kilka razy każdy z każdym. Wyniki pełniły rolę drugorzędną ale wróble ćwierkają, że trener Mateusz Polak z rezultatów był zadowolony. Każdy mecz trwał 10 minut. I tym razem u ekip nie zabrakło zaciętości i sportowego zaangażowania. Chłopcy zaprezentowali się z korzystnej strony pokazując sporo ciekawych i składnych akcji. Nie zabrakło kwintesencji czyli bramek!
Akademię reprezentowali: Jacek Dusza, Szymon Dynia, Paweł Urbaniak, Mikołaj Pierzga, Ignacy Kleban, Jan Chrobak , Tomasz Puchomirski, Dawid Syjud
Nieobecni z powodu choroby: Michał Kołaciak, Jakub Kołaciak, Bartek Urbaniak, Piotr Michalak.