Grał rocznik 2006/2007

W dniu dzisiejszym młodzi adepci Akademii Gorc rocznik 2006/2007 r. rozegrali na Orliku w Ochotnicy Dolnej sparing z rówieśnikami Akademii Piłkarskiej Budowlanych Jazowsko. W drużynę wstąpił spory duch walki po przejęciu rocznika przez trenera Rafała Gabryś – świeżo upieczonego laureata na najpopularniejszego trenera „A” klasy Limanowszczyzny. Chłopcy ograli równolatków z Jazowska w stosunku 10:8! Bramki zdobyli: Dawid Królczyk x 2, Kamil Tarchała x 3, Kacper Jagieła x 2, Bartosz Chlipała x 2, Adrian Gołdyn.

Mecz był przyjemny dla oka, z dużą ilością sytuacji podbramkowych. Wynik jak najbardziej sprawiedliwy, ponieważ chłopcy grali składnie, kreowali sobie sytuacje poprzez akcje wielopodaniowe ze zmianą ciężaru i tempa gry. Co najważniejsze swoje szanse wykorzystywali.

Ocena trenera była pozytywna. Nikogo nie wyróżnił twierdząc, że każdy zasługuje na uznanie.

Oby wprowadzony przez opiekuna powiew świeżości utrzymywał się w dalszych pojedynkach.

AP GORC reprezentowali: Szymon Bandyk, Łukasz Konopka, Jakub Gołdyn, Adam Gabryś, Adrian Gołdyn, Krzysztof Michałczak, Bartłomiej Chlipała, Maksymilian Faltyn, Kamil Tarchała, Kacper Jagieła, Kamil Urbaniak, Dawid Królczyk, Kamil Urbaniak, Mateusz Konopka.