Gorc – Spisz 5:4 (3:1)

Spotkanie dla kibiców o mocnych nerwach. Już na początku meczu oba zespoły stworzyły sytuacje bramkowe, ale Krzysiek Zając przestrzelił zaś naszej strony Chrobak sparował na róg. W 13 minucie Krzysiek Zając idealnie po ziemi dogrywa do Kuby Piszczka, który wpada w pole karne i kończy na 1:0. W 17 minucie mamy 2:0. Piłkę górną zbija w pole karne Krzysiek Zając, spadającą futbolówkę uderza z woleja na 2:0 znów Kuba Piszczek. W 29 minucie Kuba Kędzierski pchnął w polu karnym zawodnika gości. Rzut karny dał gościom bramkę kontaktową. Kilka minut potem po ręce w polu karnym gości to my mieliśmy jedenastkę ale z wapna strzał Haskiego piłkę wybronił bramkarz gości. Przyjezdni mieli jeszcze w 34 minucie akcję sam na sam ale na posterunku stanął Wiktor Chrobak. Tu przed przerwą udało się naszym graczom rozklepać obronę Krempach, a z najbliżej odległości skończył Kuba Piszczek - /klasyczny Hat Tric – gratulujemy/. W 54 minucie znów mamy rzut karny po podcięciu Kuby Piszczka. Skutecznym egzekutorem okazał się Krystian Hasior. Wynik 4:1 wydawał się pewny i jak wspomniał trener w tym momencie powinno się iść na kawę, no ale …! W przeciągu ok. 4-5 minut między 72 a 77 minutą tracimy trzy bramki. Drużyna stanęła i każda piłka bita w pole karne dawała gościom gola. Goście z każdą koleją bramką czuli się coraz pewniej i napierali na naszą bramkę. Przy stanie 4:4 nawet na naszej ławce zrobiło się nerwowo. Mocne okrzyki trenera dały skutek, gra w obronie się uspokoiła. W 80 minucie Hasior zagrał głową go Krzyśka Zająca, który został sfaulowany w polu karnym. 4 rzut karny wykonywał w tym meczu po raz kolejny Hasior i na szczęście po ziemi pewnie trafił. No cóż – do końca było trochę nerwów ale 3 punkty zostały w Ochotnicy!

Zagrali: Wiktor Chrobak, Artur Giemzik, Łukasz Brusiński (46 m. zm. Sokołowski), Marcin Faron, Rafał Ziemianek. Krzysztof Zając, Kuba Piszczek, Krystian Piszczek (zm. 70 m. Piotr Wójciak), Kuba Kędzierski (zm. 90 m. Piotr Grzywnowicz, Krystian Hasior, Jan Brzeźny (46 m. zm. Wojciech Zasadni).