LIGA TYPERÓW: Tabela po VIII Kolejce Podhalańskiej A Klasy.

Nagrody:

Dla zwycięzcy Ligi Typera specjalnie ufundowana koszulka dla Najlepszego Typera jak w poprzednich latach przez Klub Sportowy LZS KS Gorc Ochotnica oraz Książka -Żak Piotr,Historia polskiego sportu, Wydawnictwo Dragon, Bielsko-Biała 2010 ( Ufundowana przez Klub Sportowy Granit Czarna Góra )
Za zajęcie drugiego miejsca klubowy szalik KS Gorc Ochotnica oraz Książka -Szmel Bożena Lidia,Najpiękniejsze chwile reprezentacji Polski, Wydawnictwo GiA, Katowice 2011 ( Również ufundowana przez Klub Sportowy Granit Czarna Góra )
Natomiast za miejsce trzecie szalik klubowy LZS KS Gorc Ochotnica ( + gadżet klubowy ).

Zapraszamy do naszej zabawy :) Do tej pory w naszej zabawie wzięło udział 24 -użytkowników.

Typowanie wyniku jest możliwe do 30 minut przed rozpoczęciem danego spotkania.!!!

Link do Ligi Typerów kliknij ,,tutaj''  - przerzuci Cię automatycznie do zarejestrowania się i obstawiania wyników Podhalańskiej A Klasy.

Przedstawiamy Tabelę Ligi Typerów po VIII kolejce PODHALAŃSKIEJ A KLASY: