Zawodnicy Gorca wygrali turniej na stadionie Cracovii

W sobotę 10 września dwóch naszych zawodników: Mateusz Polak i Szczepan Młynarczyk wzięło udział w turnieju, który odbył się na stadionie, na którym swoje mecze rozgrywa KS Cracovia. Nasi reprezentanci zaprezentowali się wzorowo i będąc wiodącymi postaciami w swojej drużynie poprowadzili ją do końcowego triumfu. Mateusz został królem strzelców i choć taka nagroda nie była przyznawana to bez cienia wątpliwości zasłużył także na miano zawodnika turnieju.

Rozgrywki zostały zorganizowane przez firmę Hydrosolar, która obchodziła 25-lecie swojego istnienia. Udział wzięło 8 drużyn z całej Małopolski. Turniej stał na wysokim poziomie, gdyż praktycznie wszystkie zespoły miały w swoich szeregach piłkarzy, którzy obecnie grają w wyższych ligach (III, IV), lub byłych piłkarzy np. Wisły Kraków (m. in. Jerzy Kowalik). Nasi zawodnicy zasilili drużynę z Nowego Sącza, a w finale po niezwykle zaciętym spotkaniu (2:1) pokonali zespół reprezentujący Zakopane, Rabkę i Myślenice.

Naszym chłopakom gratulujemy i mamy nadzieję, że równie dobrze będą spisywać się w rozgrywkach B-klasy, w której od 1. kolejki przewodzą stawce. Oby w czerwcu również mogli cieszyć się z pierwszego miejsca!