Zapowiedź XVII Kolejki Podhalańskiej A Klasy.

Tydzień temu zainaugurowała Podhalańska A Klasa Gorc pierwszy mecz rozegrał na wyjeździe w Rabie Wyżnej z miejscowym Orkanem, apetyty zawodników przed tym meczem na pozytywny wynik były bardzo dużo, niestety po 90 minutach żółto-niebiescy można powiedzieć że przeszli koło meczu.

W niedzielę Gorc rozegra w ramach XVII kolejki Podhalańskiej A Klasy, mecz o tzw. 6 punktów z Łapszami, ciężki ale jak ważny mecz czeka naszych zawodników o być albo nie być w Seria A, aby myśleć realistycznie o utrzymaniu w najwyższej klasie rozgrywkowej, w grę nie wchodzi żaden wynik jak tylko zwycięstwo, nie ważne w jakim stylu ale najważniejsze będą 3 punkty by nawiązać walkę o utrzymanie i zmniejszyć dystans do uciekających rywalki.

Kadra na najbliższy mecz z Łapszami:

W.Janiarczyk, M.Faron, J.Chryczyk, J.Jurkowski, R.Ziemianek, K.Jurkowski, Ł.Wiatr, D.Tokarczyk, A.Kotelnicki, K.Lizoń, D.Kasiowniak, D.Syjud, M.Bożyk, K.Hasior, M.Polak (C).

Nieobecni zawodnicy: K.Giemzik

Zapraszamy wszystkim kibiców na 17.00 do Łapsz Niżnych !!!

Dotychczas w oficjalnych meczach obie drużyny zagrali ze sobą 27 razy na szczeblach wszystkich klas rozgrywkowych na Podhalu (C,B,A). Można więc powiedzieć wg przysłowia, że znają się „jak łyse konie”.
Ostatni pojedynek jesienią w Ochotnicy zakończył się zwycięstwem Łapszan 3-2.

W przedostatnim sparingu przed rundą wiosenną który rozgrywany był na sztucznej nawierzchni w Tylmanowej, Gorc wygrał z Łapszami 7:0.

Ostatnie wyniki:

sezon 2008/2009: KS Łapsze - Gorc 3-2, 0-1
sezon 2009/2010: Gorc – KS Łapsze 5-1, 2-1
sezon 2010/2011: Gorc – KS Łapsze 3-3, 1-8
sezon 2011/2012: KS Łapsze - Gorc 6-3, 0-2
sezon 2012/2013: KS Łapsze – Gorc 3-6, 0-1
sezon 2013/2014: KS Łapsze – Gorc 3-2, 3-0
Sezon 2014/2015: Gorc – KS Łapsze 2-3, ???

Źródło: Fanpage KS Łapsze Niżne

Informacje dla zawodników:

- Zbiórka o 14.55 koło Wok_u w Ochotnicy Dolnej.

- Wyjazd na mecz o 15.00 przez Krościenko