Udany weekend naszych drużyn. Seniorzy oraz Juniorzy Starsi na ,,Plus''.

Juniorzy Starsi pokonali na własnym boisku Huragan Waksmund i utrzymali pozycję vice lidera powiększając przewagę punktową nad Huraganem.
W rozgrywkach imponuje Poroniec Poronin gdzie wygrali wszystkie swoje dotychczasowe mecze nie tracą przy tym żadnej bramki!
Właśnie za tydzień w ramach V Kolejki odbędzie mecz na szczycie vice lider Gorc Ochotnica na wyjeździe zagra z Porońcem.

Zapowiedź V Kolejka Podhalańskiej II Ligi Juniorów Starszych:

Poroniec Poronin - KS Gorc Ochotnica

Data: 03.10.2015 ( Sobota ), Godzina: 10.00, Boisko: Poroniec

Aktualna Tabela po IV Kolejkach:

W tabeli nie uwzględniono jeszcze 3 punktów drużynie KS Gorc Ochotnica z I Kolejki. Przypomnij że w drużynie z Krempach zagrał nieuprawniony zawodnik gdzie mecz zweryfikowano jako walkower na korzyść Gorca 0:3.
Wynik w meczu 1:0 dla Spisza.

____________________________________________________________________________________________________

Seniorzy odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu pokonując na wyjeździe Gronik Gronków 1:5.

Gronik Gronków - KS Gorc Ochotnica - 1:5 ( 0:2 )

0:1 - M.Polak 34'
0:2 - K.Lizoń 40'
1:2 - D.Kozieł 54'
1:3 - K.Lizoń 83'
1:4 - M.Polak 84'
1:5 - M.Bożyk 89'

Skład KS Gorc: Syjud - Ziemianek, Chryczyk, Brusiński, J.Jurkowski, K.Lizoń, M.Polak, Rusnak, K.Jagieła, Bożyk, Młynarczyk ( 60' K.Jurkowski )

Aktualna Tabela po VII Kolejkach Podhalańskiej B Klasy Grupa 2:

W tabeli przewodzi nadal niepokonany Zawrat, pierwszej ligowej porażki doznała drużyna z Ostrowska. Różnice punktowe pomiędzy 3 a 9 -miejsce to zaledwie trzy oczka do końca rozgrywek rundy jesiennej pozostały jeszcze 4 -kolejki. Bez punktów nadal pozostaje drużyna ze Sromowiec.