Udany event Akademii Gorc w Nowym Sączu!

W dniu dzisiejszym zawodnicy Akademii Piłkarskiej Gorc Ochotnica w kategorii U9,na zaproszenie klubu partnerskiego - Sandecja Nowy Sącz brali udział w niecodziennym wydarzeniu jakim jest organizowany przez Lotto Ekstraklasę i Ministerstwo Sportu cykl turniejów dla dzieci i młodzieży.

Akademie Klasy Ekstra - bo pod takim hasłem rozgrywane są turnieje, to niepowtarzalna okazja do odbycia profesjonalnego treningu na wielu przygotowanych boiskach i urządzeniach oraz zaprezentowania swoich umiejętności piłkarskich w rozgrywkach organizowanych w ramach programu. Uczestnicy mieli możliwość spotkania sięz zawodnikami i trenerami klubów rozgrywających swoje spotkania w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

Nasi zawodnicy, debiutujący w rozgrywkach funinio spisali się bardzo dobrze, dzielnie walczyli i zdobyli kilkanaście bramek w 3 meczach rozgrywanych z: Uranem Łukowica, Sokolikami Stary Sącz i Kolejarzem Stróże.

Zarząd składa serdeczne podziękowania dla dla p. Jerzego Czerneckiego, który z ramienia Sandecji zaprosił nasz klub do udziału w ivencie, opiekunom, rodzicom i zawodnikom. Zgodnie z ustaleniami KSG mógł wystawić aż 2 drużyny w rozgrywkach. Liczymy, iż w przyszłości będziemy jeszcze liczniej uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez nasz Klub Partnerski.

Tekst. Krzysztof Ligęza

Szczegóły i zdjęcia zostaną zamieszczone na stronie https://ekstraklasa.org/aktualnosci/kategoria/9