Remis z Bystrym w XXI Kolejce Podhalańskiej A Klasy.

Bystry po 8 minutach prowadzili 2:0, wydawało się że emocji już nie będzie. Tymczasem Gorc broni nie złożył i w 35 min, Jurkowski świetnym strzałem z ok 30 metrów zdobywa bramkę kontaktową, goście poszli za ciosem i w 44 minucie do wyrównania doprowadził Młynarczyk po strzale głową. Jednak w doliczonym czasie gry pierwszej części spotkania, Janiarczyk dał się zaskoczyć z wolnego, pięknie uderzył z 16 metrów Potrząsaj i futbolówka wylądowała w okienku.

Po przerwie goście wyrównali z karnego, pewnym egzekutorem okazał się M.Polak. Niestety drugiego rzutu karnego w tym meczu już nie wykorzystał. W końcówce spotkania gospodarze przycisnęli, ale nie zdołali zdobyć zwycięskiego gola. Mecz zakończył sie wynikiem remisowym.

Bystry Nowe Bystre – Gorc Ochotnica 3:3 (3:2)

Sędziował:Marcin Niewiarowski.

Bystry: Zep – W. Staszel, T. Staszel, Fudala, Bobak, Z. Staszel, Tylka (77 Matkowski), Potrząsaj, Szwajnos (46 Jarosz), Styrczula (80 Bukowski), Proszek.

KS Gorc: Janiaczyk – Chryczyk, Jurkowski, Tokarczyk, Wiatr, Lizoń, Bożyk, Brusiński, Jagieła, Młynarczyk, Polak.

Momenty były:

3 GOL! 1:0 – Mocne wejście Bystrego w mecz. Potrząsaj posłał piłkę za obrońców, a Bobak w sytuacji sam na sam między nogami wybiegającego bramkarza trafił do siatki.
8 GOL! 2:0 – Bobak dośrodkował z rzutu rożnego; Potrząsaj głową piłkę posłał w przeciwległy róg bramki.
35 GOL! 2:1 – Piłka po strzale Jurkowskiego z 30 metrów odbiła się od słupka, przemierzyła wzdłuż linii bramkowej i wylądowała w drugim rogu bramki.
44 GOL! 2:2 – Zep odbił piłkę przed siebie i Młynarczyk głową przelobował go. Piłka wylądowała w okienku.
45+1 GOL! 3:2 – Potrząsaj wykonywał rzut wolny z 16 metrów, uderzył nad murem i piłka zerwała „pajęczynę” z bramki gości.
50 GOL! 3:3 – Fudala faulował w polu karnym; Polak bezbłędnie wykonał rzut karny.
60 – Potrząsaj po wolnym znalazł się sam na sam z bramkarzem i…trafił w niego.
63 – Trójkowa akcja Bobak – Tylka – Styrczula. Ten ostatni z 7 metrów nie trafił w światło bramki.
68 – Jarosz fauluje w polu karnym; jedenastkę przestrzelił Polak.
76 – Bobak w sytuacji sam na sam posłał futbolówkę obok słupka.