Przerwana passa

Przysłowie powiada, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Tak to było w dniu wczorajszym. Ulegliśmy gospodarzom 1:0, choć nic nie zapowiadało takiego scenariusza. Mecz bowiem rozgrywany był pod dyktando Gorca, momentami gospodarze nie wychodzili z własnej połowy. Brakowało tylko „soli”! Sytuacji było bez liku ale niestety bramka Dunajca pozostała zaczarowana w tym spotkaniu. Gospodarze po jednej z nielicznych akcji na kilka minut przed końcem zadali decydujący cios. Gola zdobyli ładnym strzałem w okienko bramki z okolic pola karnego! Szturm Gorca w końcówce meczu nie przyniósł zmiany rezultatu. Gospodarze drżeli ale w tym meczu raziliśmy nieskutecznością. I tak to po 7 meczach wygranych schodzimy z boska na tarczy.
Gramy dalej ponieważ i tak wszystko w naszych rękach! W czwartek trzeba pokonać Zakopane a w niedzielę decydujące starcie z Zaporą Kluszkowce!

Tekst: Sławomir Nowogórski